مطالب پیدا شده
علمی تخیلی -رازآلود -درام

7.39

یاشیو کایتو شخصیت اول داستان و دانش آموز سال سوم دبیرستان چوئو تانگاشیما. او یکی از اعضای باشگاه روباتیک است و چون همیشه با بی خیالی با همه برخورد و احمقانه رفتار می کند، اطرافیانش او را شخص قابل اتکایی نمی دانند.  سنومیا آکیهو دانش آموز سال سوم دبیرستان چوئو تانگاشیما، رییس باشگاه روباتیک و دوست دوران کودکی کایتو. او شخصی پر انرژی و سر زنده است و از آن دست کسانیست که بی درنگ و بی فکر برای انجام دادن کاری اقدام میکنند. رویای او ساخت روبات عظیم الجثه ایست که خواهرش بعد از تاسیس باشگاه، کار ساخت آن را شروع کرد.  هیداکا سوبارو دانش آموز سال دوم دبیرستان چوئو تانگاشیما. شخصی پر جذبه و مصمم که در زمینه مهندسی روباتیک بسیار مطلع و متبحر است. به خاطر اعتماد به نفسش،معمولا به دیگران با نگاه تحقیر به دیگران نگاه می کند حتی اگر از اون بزرگتر باشند.  فرائو کوجیرو یک اوتاکو افسرده که تمام مدت خود را در اتاقش حبس می کند. با لحن گفتار بسیار بد و شخصیتی بسیار بدتر. او اصطلاحات اینترنتی بسیار قدمی در حرف های خود استفاده می کند که مدت ها است دیگر استفاده نمی شوند.  دیاتوکو جونا دانش آموز سال دوم دبیرستان چوئو تانگاشیما. دختری کاراته باز که از حیوانات کوچک خوشش می آید. با وجود اینکه خیلی راحت به گریه می افتد ولی شخصی قابل اتکا است که از خانواده خود مراقبت و نگهداری میکند.  آیری او دختری زیبا، با وقار و خوش لباس است که معمولا رفتاری بسیار مودبانه دارد ولی اخلاقی بچگانه دارد و مانند یک خواهر کوچک معصوم رفتار می کند.

Robotics;Notes

دانلود انیمه Robotics;Notes
2832
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 22
720p
اکشن -علمی تخیلی -روانشناختی

7.77

در يك جامعه زيرزميني ساخت بشر،نوادگان نسلي زندگي ميكنند كه به دليل جنگ بر سر حكومت شهر ويرانه “لوكس” تبعيد شده اند.”ايچيزه” يتيمي است كه مبدل به مبارزي جايزه بگير شده كه براي ارضاي اسپانسر عصباني مبارزات، يك پا و دستش را از دست ميدهد.زمانيكه با مرگ فاصله چنداني ندارد توسط دكتر زن جواني بعنوان نمونه آزمايشگاهي براي تكاملات بعدي”تكس نولايز” استفاده ميشود.با اين دست و پاي جديد ايچيزه زير پرو بال “اُنيشي” رهبر قدرتمند “آُرگان” سازماني كه هنوز ارتباطاتي با لوكس دارد، قرار ميگيرد. زمانيكه ايچيزه لحظه به لحظه بيشتر در جنك محلي بر سر اداره شهر غرق ميشود،درباره آينده احتمالي خود از دختر جوان پيشگويي بنام”رن” كه وي را در تاريك ترين لحظات زندگيش راهنمايي كرده،چيزهايي ميشنود. حال در زماني كه جنگ به اوج خود رسيده، ايچيزه بايد پرده از روي حقايق پنهان لوكس برداردو براي بقاي خود مبارزه كند تا بتواند به سرنوشت خود پي ببرد.

Texhnolyze

دانلود انیمه Texhnolyze
1855
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 22
480p
رازآلود -ترسناک -ماوراء طبیعی

7.88

مگومی شیمیزو 15 ساله رویای زندگی پر زرق و برق در شهر را در سر دارد؛ ولی، مرگ غیر منتظره اش در روستای آرام سوتوبا ابتدای وحشتی همه گیر است که تابستانی گرم را به فصل خون و وحشت مبدل می کند. دکتر جوانی به نام توشیو اوزاکی به ماهیت بیماری شک می کند و می فهمد که برای روشن کردن حقیقت، باید انسانیتش را رها کند. در این حین، ناتسونو یوکی، جوانی ضداجتماعی از شهر، مرگ ناگهانی مگومی ذهنش را مشغول کرده و باید با مواجه شدن با تراژدی خودش رنج دوستی را بفهمد. توشیو و ناتسونو گروه نامتعارفی را برای نجات سوبوتا قبل از تبدیل آن به شهر خوناشام ها تشکیل می دهند. شیکی، برگرفته از رمان ژانر وحشت نوشته فویومی اونو، به فراتر از داستان خوناشام معمول می رود. داستان غم انگیز نجات در دنیای که فرد به تنهایی نمی تواند بین خیر و شر تفاوت بگذارد را بازگو می کند. رها شده توسط خدا، شیکی، آنچه که خوناشام ها خود را می نامند، تنها به زندگی خود علاقه دارند و باید با ترس از روستائیان پارنوئید/ناباور مقابله کنند. شیکی مرزی که انسان را از هیولا متفاوت می کند را کاوش می کند.

Shiki

دانلود انیمه Shiki
4798
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 22
720p-1080p
Fa En
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    در صورتی که قبلا عضو بودید، ابتدا بازیابی رمزعبور بزنید.

    Google بازیابی رمز عبور
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    
    Google

Please choose your language

لطفا زبان خود را انتخاب کنید

Fa En