مطالب پیدا شده
کمدی -درام -ایچی

6.8

هاندا تاکاشی یک رازی دارد که نمی تواند در موردش با کسی حرفی بزند. برای خارج شدن از زندگی خسته کننده مدرسه ایش، او باید به دنیایی دیگر فرار می کرد. هرچند، او در قلبش دارای روابط خاصی با افرادی دارد. یکی از این رابطه ها، کوبوتو می باشد، که خواهر کوچیک و دست و پا چلفتی او می باشد و فرد دیگر، واتاری آسوکا می باشد، دوست دختر فراموش کار او. چیتوسه شوسوکه فرد نیمه فقیری می باشد. او روزهایش را در حال کار کردن در شغل های نیمه وقت می گذراند. یک روز، او اولین برخورد فاجعه باری با تامیزومی هیوکو می کند. دفعه بعدی که همدیگر را می بینند. شوسوکه متوجه می شود که آنها کارمندان همان فرد می باشند. ناریتا هایاتو خودش را آدم "سرسختی" می داند. کارهای بدنی برای او هیچی نیستند. هایاتو شانس یک آدم عادی می باشد، اما در طول یک شب او توسط بزهکاران و دزدان محاصره می شود که چه شبی هم از آب در می آید. و وقتی اوتوری نارو را می بیند تمام اتفاقات رو فراموش می کند و خوشحال می شود روابط این سه مرد با این دختر می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، اما چی می شه اگه این سه مرد روابطشون به یکدیگر گره بخوره؟

Oretachi ni Tsubasa wa Nai: Under the Innocent Sky.

دانلود انیمه Oretachi ni Tsubasa wa Nai: Under the Innocent Sky.
1291
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 12
720p
موزیک -مدرسه ای -زندگی روزمره

8.07

در مراسم فارغ التحصیلی دانش آموزان سال سومی، مو به نیویورک دعوت می شود با این امید که لذت بت های مدرسه را به سایر نقاط دنیا بپراکند. با توجه به اتفاقات اخیر در لاو لیو! مو به ستاره ی برجسته ای مرتبط می شود و باعث می شود که هر بار عده زیادی در انظار عمومی آن ها را احاطه کنند. با افزایش توجه، انتخاب سختی فرا می رسد.و باید در عموم این تصمیم را با توجه به آینده شان اعلام کنند، عضو جوان مو مجبور به ادامه اجرا توسط گروه رقیب، ای رایز، دبیرستان اوتونوکیزاکا و حتی لاو لیو! می شود. به عنوان رهبر گروه، هونوکا کوساکا متعجب می شود که آیا بهترین راه را انتخاب کرده اند یا نه، اعضای مو مجبور به ارزیابی انتخاب هایشان و انتخاب نهایی می شوند که از آینده شان چه می خواهند. لاو لیو! فیلم درباره بت های مدرسه آخرین بخش از داستان مو را به تصویر می کشد که دختران گروه کاوش می کنند که بت مدرسه بودن و نیز ارتباطی که این 9 نفر را به هم وصل می کند چه معنایی برای آن ها دارد.

Love Live! The School Idol Movie

دانلود انیمه Love Live! The School Idol Movie
683
اتمام پخش
آخرین آپدیت
480p-720p-1080p
اکشن -فانتزی -

7.2

در سال 526 تاریخ لیتورجیکی، دنیا خبر داشتن که جادوگرها وجود دارن و با هنر سحر سر و کار دارند اما آنها چیزی از یادگیری جادو نمیدانستند. داستان ما مزدور نیمه انسان-نیمه هیولایی که انسان‌ها به مسخره آنها را “هیولاهای شکست خورده” صدا میکنند را دنبال میکند. او همواره رویای انسان شدن را داشت اما روزی با جادوگری آشنا شد که زندگیش را برای همیشه تغییر داد. “میخوای انسان بشی؟ پس منو همراهی کن مزدور!” جادوگر خودش رو به عنوان “زرو” معرفی کرد و توضیح داد که دنبال کتاب بی‌همتایی که راهزنان از او دزدیده‌اند میگردد. نام کتاب “کتاب زرو”، این کتاب جادوگری دارای اطلاعات جادویی با ارزشی است که میتواند بدون زحمت تمام دنیا را به زانو بیندازد. به همین دلیل برای برآورده شدن رویای انسان شدنش، مزدور باید زرو را در سفرش همراهی کند؛ با اینکه از جادوگرها خوشش نمیاید. این داستان جادوگری متکبر و هیولایی مهربان است.

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

دانلود انیمه Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
2404
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 12
480p-720p
Fa En
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    در صورتی که قبلا عضو بودید، ابتدا بازیابی رمزعبور بزنید.

    Google بازیابی رمز عبور
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    
    Google

Please choose your language

لطفا زبان خود را انتخاب کنید

Fa En