مطالب پیدا شده
درام -عاشقانه -مدرسه ای

7.45

Shinichiro دانش آموزی است که در آن چیزی زندگی می کند که رویای خیلی از پسران دوره دبیرستان است. دختری که نام Hiromi که همه در مدرسه او را دوست دارند حدود یک سال است که در خانه آنها زندگی می کند. پدر Hiromi دوست نزدیک خانواده Shinichiro بود وبعد از مرگش آنها بلافاصله سرپرستی Hiromi را قبول کردند. او در مدرسه بسیار مشهو است و طرفداران زیادی دارد، هیشه لبخند می زند و در ورزش با استعداد است، اما Shinichiro می داند که در درون او باید اشک جاری باشد. او که به هنر گرایش دارد، نقاشی او را با رنگ روغن می کشد و به تمایلش برای سبک کردن اشکهایش فکر می کند. با این حال او حتی قادر نیست با Hiromi صحبت کند. Hiromi نیز در خانه کاملاً بر خلاف مدرسه بسیار ساکت و گوشه گیر است. Shinichiro همچنین از دست آزارهای دوستش Nobuse به دلیل تمشا کردن Hiromi از دور و نفریت بدشانسی از طرف دختری عجیب به نام Noe،و اینکه مجبور به شرکت برای اجرای رقص Muhiga شده است بسیار پریشان است. او فکر می کند با کمک کردن به Noe می تواند مشکلات خودش را کمتر کند، با این حال بنظر می رسد او برای کمک کردن به خودش مشکلاتی دارد

True Tears

دانلود انیمه True Tears
3008
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 13
480p-720p
اکشن -علمی تخیلی -ماجراجویی

7.57

داستان انیمه در آینده دور است که در زمان یکی از جنگ های کهکشانی شروع میشه.کهکشانی ها برای اینکه از خود دفاع کنند با موجوداتی عجیب به نام هیدیازو مبارزه میکنند.وقتی که کهکشانی ها میبینند جنگ شدت گرفته یکی از ستوان های جوان به نام ریدو به همراه روباتی که با خود داره توسط امواج الکتریکی به زمان حال میان.وقتی که ریدو از خواب بیدار میشه میبینه که در سیاره زمین هست سیاره ای که در خطر نابودی قرار گرفته.در زمین همه چیز توسط طوفان و سیل از بین رفته و همه جا رو آب فرا گرفته انسان هایی که زنده موندن در کشتی های بزرگ زندگی میکنند و آثار باقی مونده رو سعی میکنن از آب بیارن بیرون.ریدو بر روی یکی از این کشتی های بزرگ بیدار میشه که به اسم غول پیکر هست ریدو هیچ اطلاعاتی در مورد سیاره زمین نداره برای همین اون مجبور میشه با دختره ۱۵ ساله به امی که یک پیغام رسون بین کشتی های بزرگ بود زندگی کنه.برای ریدو که همیشه در سرزمینشون جنگ و چیز های دیگر بوده این سرزمین یک سرزمین آروم براش هست و تا حدی برای اون شگفت انگیزه.

Suisei no Gargantia

دانلود انیمه Suisei no Gargantia
3715
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 13
480p-720p
آخرین آپدیت قسمت 12
480p-720p-1080p
اکشن -شیطانی -ماوراء طبیعی

7.52

۵ سال قبل همه ی کسایی که در روستای اوتسوکا زندگی میکردند به دلیل یک بیماری ای که معلوم نبود از کجا آمده میمردند ولی ۳ نفر جان سالم بردند از این اتفاق که از اون ۳ نفر یکیشون دختر و دوتای دیگر پسر هستند که بعد از اون حادثه ی خیلی بد هر ۳ تای آنها تو کلیسا زندگی میکنن آنها سعی میکنند به صورت مخفیانه زندگی کنند خودشون رو از دیگران مخفی کنند از کسانی که به دنبال آنها هستند شینو یکی از پسرهایی است که میتونه موراسام رو کنترل کنه شمشیر زندگی ولی موراسام از زندگی اون ۳ نفر در کلیسا مطلع میشه و اون ۳ تا دوباره به خطر می افتند Five years later, the family of three now lives under the watchful eye of the small Imperial Church in a nearby village. All is fine and dandy until the Church attempts to reclaim the demonic sword of Murasame. To accomplish this, they kidnap Hamaji to lure Shino, now a bearer of Murasame's soul, and Sousuke, who possesses the ability to transform into a dog. The brothers must put their differences aside to rescue their beloved sister from the Church in the Imperial Capital, signalling the beginning of a very difficult journey.

Hakkenden: Touhou Hakken Ibun

دانلود انیمه Hakkenden: Touhou Hakken Ibun
4612
اتمام پخش
آخرین آپدیت 13
720p
Fa En
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    در صورتی که قبلا عضو بودید، ابتدا بازیابی رمزعبور بزنید.

    Google بازیابی رمز عبور
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    
    Google

Please choose your language

لطفا زبان خود را انتخاب کنید

Fa En