مطالب پیدا شده
اکشن -ماجراجویی -کمدی

6.73

10سال پس از جنگ بزرگ، در کشور «ولبِر» تنش در حال افزایش بود. البته خود این کشور نیز به سختی در وضعیت صلح به سر می‌برد و هر لحظه امکان آغاز جنگ با کشور همسایه، «سانگاتراس» وجود داشت. برای اجتناب از جنگ «هایدل»، پادشاهِ ولبر، ترتیب ازدواج دخترش، شاه‌دخت «ریتا» را با «گوئِرنیا»، شاهزاده‌ی سانگاتراس داد. منتهی ریتا به شوهرِ آینده‌اش خنجری زد و گریخت. «رانبانهوفِ» خشمگین، پادشاهِ سانگاتراس، تهدید به شروع جنگ کرد مگر آنکه ریتا طی 14 روز دستگیر شده و در ملاء عام اعدام گردد. برای اجتناب از بدترین حالت ممکن، ریتا تصمیم می‌گیرد که به «گریدِم»، کشوری بی‌طرف، عزیمت کند. در همان بحبوحه، زنی دزد به نام «تینا» به دنبال گنجینه‌ها، دزدکی به قلعه‌ی ولبر وارد شده بود. در آنجا او به طور اتفاقی شاهد خنجر خوردن گوئرنیا توسط ریتا بود. حال چه بر حسب اتفاق یا قضا و قدر، تینا اطلاعاتی در مورد «مرد زنبوری» -که او به دنبالش بوده- دریافت می‌کند مبنی بر اینکه مرد زنبوری -دشمن سوگند خورده‌ی او که جان والدینش را گرفته- در گریدم است. تینا قبول می‌کند که به عنوان محافظ ریتا در سفر به گریدم همراهش شود. آری! این دو به دست سرنوشت ملاقات نموده و عازم سفر می‌شوند. آیا چیزی که در نهایت انتظارشان را می‌کشد جنگ است یا صلح؟ انتقام است یا مرگ؟...

Wellber no Monogatari: Sisters of Wellber

دانلود انیمه Wellber no Monogatari: Sisters of Wellber
1797
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 13
480p
اکشن -کمدی -کمدی-درام

7.65

"هاياته"ي 16 ساله واقعا بدشانس است. زيرا والدين بيکارش که به هيچ دردي نمي‌خورند، تمام سرمايه‌شان را در قماربازي هدر مي‌دهند، هاياته اجباراً در اوايل (عنفوان) جواني براي کمک به خانواده‌اش مشغول به کار مي‌شود. هرچند چنين تجربه‌اي از او پسري سرد و سرسخت مي‌سازد و ماهر در چيزهايي که پسرها معمولا مهارتش را ندارند، همچنين او را در موقعيتي بسيار بد قرار مي‌دهد، چرا که والدينش بدهي سنگيني در قمار بالا آورده و براي پرداختش، هاياته را بخاطر قيمت اعضاي داخلي‌اش به "ياکوزا" فروخته‌اند. هاياته در تلاشي نااُميدانه براي دوري از آن سرنوشت، تصميم مي‌گيرد "آدم بد" شده و شخصي را ربوده تا در ازاي آزادي‌اش مبلغي دريافت کند، اما تلاشش براي اينکار از طرف دختري که هدف گرفته، به عنوان اعتراف به عشق برداشت مي‌شود. وقتي ورق برمي‌گردد و او کمک مي‌کند تا "ناگي" 13 ساله‌ي فوق‌العاده ثروتمند را از چنگال آدم‌ربايان حقيقي نجات دهد، ناگي او را پذيرفته و شغلي به او مي‌دهد؛ به عنوان خدمتکار شخصي جديد (و دلبستگي عشقي) تا زماني که بدهي‌اش را پرداخت کند. اما هاياته بيشتر مجذوب ماريا، خدمتکار نوجوان و زيباي ناگي شده و سرپيشخدمت "کلاوس"، در ابتدا پسري با چنين قيافه‌ي بيچاره‌اي را قبول نمي‌کند. و حيوان خانگي ناگي، "تاما" هم يک نيرو محسوب مي‌‌شود.

Hayate no Gotoku!

دانلود انیمه Hayate no Gotoku!
4686
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 52
720p
موزیک -زندگی روزمره -کمدی

8.37

"شينيچي چياکي" موسيقي دان درجه يکي است که آرزو دارد در ميان نخبگاني از اروپا بنوازد. او از يک خانواده برجسته است، يک کمال گراي تمام عيار است، نه تنها در انتقاد شديد به خودش، بلکه حتي نسبت به ديگران. تنها چيزي که جلوي رفتن "چياکي" به اروپا رو ميگرد، ترس او از پرواز است.. به همين خاطر در ژاپن زمين گير شده است. در طي سال چهارم در بهترين سالانه ي موسيقي ژاپن، "چياکي" با "نودا مگومي" يا طبق گفته ي خودش "نودامه" ملاقات ميکند. در ظاهر، او يک دختر شلخته است که در زندگي هيچ هدفي ندارد. اما، وقتي " چياکي" براي اولين بار نواختن " نودامه" رو ميشنود، از موسيقي اي که او مينوازد به وجد مي آيد. با بي ميلي "چياکي"، نودامه به آپارتمان کناري او نقل مکان ميکند و او ميفهمد که "نودامه" به شدت به او علاقه مند شده است. آواز نودامه داستان "چياکي" و "نودامه" است، که در عين اينکه ياد ميگيرند چطور با هم کنار بيايند،براي رسيدن به اوج موسيقي جهان از همديگر درس ميگيرند.

Nodame Cantabile

دانلود انیمه Nodame Cantabile
4708
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 23
720p
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    در صورتی که قبلا عضو بودید، ابتدا بازیابی رمزعبور بزنید.

    Google بازیابی رمز عبور
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    
    Google

Please choose your language

لطفا زبان خود را انتخاب کنید

Fa En